Gyors
Gyorsasági szakasz után
Gyors | Gyorsasági neve | Hossza (km) | Idő | Sorrend ezen szakaszon | Kül.elsőtől (s/km) |
Átlagsebesség | Sorrend ezen szakasz után | Össz. idő | Kül.elsőtől | Büntetés |
1 | Super Especial Merlo - San Luis | 2.68 | 00:02:41.1 | 4. |
00:00:05.2 1.94 |
59.89 | 4. | 00:02:41.1 | 00:00:05.2 | |
2 | Agua de Oro / Ascochinga 1 | 51.99 | 00:43:36.5 | 7. |
00:03:16.4 3.78 |
71.53 | 6. | 00:46:17.6 | 00:03:21.6 | |
3 | Villa Bustos / Tanti 1 | 19.71 | 00:11:29.4 | 7. |
00:00:41.8 2.12 |
102.92 | 5. | 00:57:47.0 | 00:03:04.6 | |
4 | Agua de Oro / Ascochinga 2 | 51.99 | 00:42:52.2 | 8. |
00:02:30.5 2.89 |
72.76 | 6. | 01:40:39.2 | 00:05:11.8 | |
5 | Villa Bustos / Tanti 2 | 19.71 | 00:11:09.7 | 6. |
00:00:30.7 1.56 |
105.95 | 6. | 01:51:48.9 | 00:05:30.9 | |
6 | Super Especial Fernet Branca | 6.04 | 00:05:16.0 | 4. |
00:00:06.2 1.03 |
68.81 | 6. | 01:57:04.9 | 00:05:30.8 | |
7 | Fernet Branca Cappila Del Monte - San Marcos 1 | 23.1 | 00:19:54.5 | 10. |
00:01:28.8 3.84 |
69.62 | 6. | 02:16:59.4 | 00:06:25.8 | |
8 | San Marcos / Characato 1 | 42.5 | 00:33:16.5 | 8. |
00:04:05.0 5.76 |
76.63 | 6. | 02:50:15.9 | 00:09:38.1 | |
9 | Fernet Branca Cappila Del Monte - San Marcos 2 | 23.1 | 00:18:20.0 | 6. |
00:00:00.0 0.00 |
75.60 | 5. | 03:08:35.9 | 00:09:38.1 | |
10 | San Marcos / Characato 2 | 42.5 | 00:32:51.1 | 7. |
00:03:49.7 5.40 |
77.62 | 5. | 03:41:27.0 | 00:12:20.7 | |
11 | Volkswagen El Condor - Copina | 16.32 | 00:15:05.1 | 8. |
00:01:13.6 4.51 |
64.91 | 5. | 03:56:32.1 | 00:12:56.9 | |
12 | Power Stage El Condor | 16.32 | 00:22:55.8 | 9. |
00:09:06.7 33.50 |
42.70 | 7. | 04:26:27.9 | 00:28:40.4 | 00:07:00.0 |
Információ
Dátum és idő | Gyors | Információ |
Nincs elérhető információ |
Büntetések
Gyors 12
időellenőrző 12D |
00:07:00.0 | Steward's penalty |