Gyors
Gyorsasági szakasz után
Gyors | Gyorsasági neve | Hossza (km) | Idő | Sorrend ezen szakaszon | Kül.elsőtől (s/km) |
Átlagsebesség | Sorrend ezen szakasz után | Össz. idő | Kül.elsőtől | Büntetés |
11 | St. Jean en Royans - La Cime du Mas 1 | 33.19 | 00:24:08.1 | 6. |
00:02:07.7 3.85 |
82.51 | 6. | 00:24:08.1 | 00:02:07.7 | |
12 | St. Mazaire le Desert - La Motte Chalancon 1 | 22.11 | 00:19:13.2 | 6. |
00:02:22.1 6.43 |
69.02 | 6. | 00:43:21.3 | 00:04:29.8 | |
13 | Sisteron - Thoard 1 | 36.7 | 00:29:45.6 | 6. |
00:02:39.6 4.35 |
73.99 | 6. | 01:13:06.9 | 00:07:09.4 |
Információ
Dátum és idő | Gyors | Információ |