Gyors
Gyorsasági szakasz után
Gyors | Gyorsasági neve | Hossza (km) | Idő | Sorrend ezen szakaszon | Kül.elsőtől (s/km) |
Átlagsebesség | Sorrend ezen szakasz után | Össz. idő | Kül.elsőtől | Büntetés |
11 | St. Jean en Royans - La Cime du Mas 1 | 33.19 | 00:25:11.4 | 33. |
00:04:53.5 8.84 |
79.06 | 33. | 00:25:11.4 | 00:04:53.5 | |
12 | St. Mazaire le Desert - La Motte Chalancon 1 | 22.11 | 00:18:35.7 | 34. |
00:03:06.2 8.42 |
71.34 | 36. | 00:43:47.1 | 00:07:55.9 | |
13 | Sisteron - Thoard 1 | 36.7 | 00:30:36.8 | 34. |
00:06:18.9 10.32 |
71.93 | 33. | 01:14:23.9 | 00:14:11.1 |
Információ
Dátum és idő | Gyors | Információ |
Nincs elérhető információ |