Gyors
Gyorsasági szakasz után
Gyors | Gyorsasági neve | Hossza (km) | Idő | Sorrend ezen szakaszon | Kül.elsőtől (s/km) |
Átlagsebesség | Sorrend ezen szakasz után | Össz. idő | Kül.elsőtől | Büntetés |
7 | Vitrolles – Col D’Espreaux – Faye | 49.03 | 00:39:19.4 | 11. |
00:04:21.7 5.34 |
74.81 | 11. | 00:39:19.4 | 00:04:21.7 | |
8 | Selonnet – Col des Garcinets – Bréziers | 22.68 | 00:20:46.1 | 12. |
00:03:37.1 9.57 |
65.52 | 12. | 01:00:05.5 | 00:07:58.8 | |
9 | Vitrolles – Col D’Espreaux – Faye | 49.03 | 00:39:46.6 | 11. |
00:04:25.4 5.41 |
73.96 | 12. | 01:40:02.1 | 00:12:34.2 | 00:00:10.0 |
10 | Sisteron – Col de Fontbelle – Thoard | 36.85 | 00:45:26.4 | 12. |
00:18:11.8 29.63 |
48.66 | 12. | 02:25:28.5 | 00:30:46.0 | 00:00:10.0 |
11 | Clumanc - Lambruisse | 20.77 | 00:25:35.9 | 11. |
00:07:06.5 20.53 |
48.68 | 11. | 02:53:24.4 | 00:40:12.5 | 00:02:30.0 |
Információ
Dátum és idő | Gyors | Információ |
Büntetések
Gyors 11
időellenőrző 10A |
00:02:20.0 | Late in TC |
Gyors 9
időellenőrző 9 |
00:00:10.0 | Late in TC |