Gyors
Gyorsasági szakasz után
Gyors | Gyorsasági neve | Hossza (km) | Idő | Sorrend ezen szakaszon | Kül.elsőtől (s/km) |
Átlagsebesség | Sorrend ezen szakasz után | Össz. idő | Kül.elsőtől | Büntetés |
12 | Puget-Theniers - La Penne 1 | 12.93 | 00:09:43.4 | 15. |
00:00:40.8 3.16 |
79.79 | 15. | 00:09:43.4 | 00:00:40.8 | |
13 | Briançonnet - Entrevaux 1 | 14.31 | 00:12:46.4 | 13. |
00:00:53.8 3.76 |
67.22 | 13. | 00:22:29.8 | 00:01:31.5 | |
14 | Puget-Theniers - La Penne 2 | 12.93 | 00:09:10.3 | 10. |
00:00:16.8 1.30 |
84.59 | 11. | 00:31:40.1 | 00:01:45.4 | |
15 | Briançonnet - Entrevaux 2 (Power Stage) | 14.31 | 00:11:55.5 | 8. |
00:00:36.1 2.52 |
72.00 | 9. | 00:43:35.6 | 00:02:21.5 |
Információ
Dátum és idő | Gyors | Információ |
Nincs elérhető információ |