Gyors
Gyorsasági szakasz után
Gyors | Gyorsasági neve | Hossza (km) | Idő | Sorrend ezen szakaszon | Kül.elsőtől (s/km) |
Átlagsebesség | Sorrend ezen szakasz után | Össz. idő | Kül.elsőtől | Büntetés |
12 | Puget-Theniers - La Penne 1 | 12.93 | 00:09:07.4 | 1. |
00:00:00.0 0.00 |
85.03 | 1. | 00:09:07.4 | 00:00:00.0 | |
13 | Briançonnet - Entrevaux 1 | 14.31 | 00:12:12.8 | 1. |
00:00:00.0 0.00 |
70.30 | 1. | 00:21:20.2 | 00:00:00.0 | |
14 | Puget-Theniers - La Penne 2 | 12.93 | 00:08:54.3 | 2. |
00:00:00.8 0.06 |
87.12 | 1. | 00:30:14.5 | 00:00:00.0 | |
15 | Briançonnet - Entrevaux 2 (Power Stage) | 14.31 | 00:11:31.5 | 1. |
00:00:00.0 0.00 |
74.50 | 1. | 00:41:46.0 | 00:00:00.0 |
Információ
Dátum és idő | Gyors | Információ |