Gyors
Gyorsasági szakasz után
Gyors | Gyorsasági neve | Hossza (km) | Idő | Sorrend ezen szakaszon | Kül.elsőtől (s/km) |
Átlagsebesség | Sorrend ezen szakasz után | Össz. idő | Kül.elsőtől | Büntetés |
14 | Lucéram – Col St Roch 1 | 5.5 | 00:04:42.1 | 45. |
00:01:06.4 12.07 |
70.19 | 44. | 00:04:42.1 | 00:01:06.4 | |
15 | La Bollène-Vésubie – Peira Cava 1 | 21.36 | 00:16:14.6 | 32. |
00:02:23.5 6.72 |
78.90 | 34. | 00:20:56.7 | 00:03:28.4 | |
17 | La Bollène-Vésubie – Peira Cava 2 (Power Stage) | 21.36 | 00:18:31.2 | 32. |
00:04:16.8 12.02 |
69.20 | 31. | 00:39:27.9 | 00:07:27.2 |
Információ
Dátum és idő | Gyors | Információ |