Gyors
Gyorsasági szakasz után
Gyors | Gyorsasági neve | Hossza (km) | Idő | Sorrend ezen szakaszon | Kül.elsőtől (s/km) |
Átlagsebesség | Sorrend ezen szakasz után | Össz. idő | Kül.elsőtől | Büntetés |
12 | Puget-Theniers - La Penne 1 | 12.93 | 00:09:56.1 | 8. |
00:00:48.7 3.77 |
78.09 | 8. | 00:09:56.1 | 00:00:48.7 | |
13 | Briançonnet - Entrevaux 1 | 14.31 | 00:12:46.3 | 4. |
00:00:33.5 2.34 |
67.23 | 5. | 00:22:42.4 | 00:01:22.2 | |
14 | Puget-Theniers - La Penne 2 | 12.93 | 00:09:35.8 | 8. |
00:00:42.3 3.27 |
80.84 | 6. | 00:32:18.2 | 00:02:03.7 | |
15 | Briançonnet - Entrevaux 2 (Power Stage) | 14.31 | 00:12:08.8 | 4. |
00:00:37.3 2.61 |
70.69 | 4. | 00:44:27.0 | 00:02:41.0 |
Információ
Dátum és idő | Gyors | Információ |
Nincs elérhető információ |